O FIRMIE

O FIRMIE

Firma SL Spółka z o.o. działa na polskim rynku od 2000 roku i ma w swojej ofercie drzwi i bramy przeciwpożarowe PENEDER wykonywane na wymiar i dostarczane oraz montowane na budowie w bardzo krótkim czasie, do 14 dni od zamówienia. Duże, elastyczne moce produkcyjne firmy PENEDER oraz doświadczone grupy montażowe i serwisowe firmy SL i jej partnerów stanowią gwarancję terminowej realizacji zadań budowlanych, a szeroka oferta produktowa i bezkonkurencyjna jakość zapewnia wieloletnie bezpieczeństwo i zadowolenie użytkowników.

 

OFERTA FIRMY

Oferta SL Spółka z o.o., jako autoryzowanego przedstawiciela austriackiej firmy PENEDER Bau-Elemente GmbH z prawem wyłączności na rynek polski, obejmuje:

 

Szczegółowe informacje dotyczące drzwi i bram prod. PENEDER zawiera poniższy dokument:

 

 Katalog stalowych drzwi i bram prod. PENEDER 4 100 kB

 

Oferowane produkty firma zamontowała w wielu obiektach w Polsce, między innymi, takich jak:

 

Drzwi i bramy przeciwpożarowe PENEDER trafiły również na rynek Czech, Mołdawii, Rumunii, Bułgarii, na Ukrainę, do Norwegii, a nawet Azerbejdżanu.
Większość zrealizowanych obiektów objęta jest opieką przez serwis spółki SL lub autoryzowanych firm współpracujących.
W dobie realizacji inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” ogromną rolę odgrywa szybka realizacja dostaw. Użytkownicy coraz większą rolę przywiązują do jakości i trwałości zastosowanych wyrobów oraz niskich kosztów eksploatacji. Wszystkie te oczekiwania, a ponadto bezpieczeństwo i niezawodność zapewniają produkty ochrony przeciwpożarowej PENEDER. Produkcja ich odbywa się w nowoczesnym zakładzie z użyciem komponentów najwyższej jakości.

 

 

Wszystkie wyroby PENEDER zostały gruntownie przebadane, co potwierdzają liczne zagraniczne i krajowe certyfikaty (w Polsce: Krajowa Ocena Techniczna ITB i Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych ITB) oraz oznakowanie CE, zgodnie z wymogami urzędowymi. Wyroby PENEDER są wykonywane na wymiar, lakierowane proszkowo, z możliwością wykonania ze stali nierdzewnej. Szeroka gama wyposażenia, ościeżnice dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, przeszklenia, kratki wentylacyjne decydują o bezkonkurencyjnej ofercie oraz komforcie realizacji najbardziej wyszukanych zadań inwestycyjnych.